Oferta

Dámske klobúky

DÁMSKE ČIAPKY - NEVYHNUTNÁ SÚČASŤ VÁŠHO ZIMNÉHO OUTFITU

Ak je v zimnom oblečení niečo, bez čoho nie je kompletné, je to nepochybne čiapka. Dámska čiapka má dvojitú funkciu. Na jednej strane nám umožňuje udržať si tepelný komfort. Zimu si bez čiapky nevieme predstaviť. Najmä preto, že alternatívy, ako sú dámske chrániče sluchu, nie vždy fungujú. A už vôbec nie vtedy, keď teploty klesnú hlboko pod 0 stupňov Celzia. Dámsky klobúk však nesmie byť len teplý. Jeho druhou dôležitou funkciou je vzhľad. Veď aj v zime chceme vyzerať úžasne. Moderné zimné doplnky nám to našťastie umožňujú bez väčších problémov.

DOKONALÁ DÁMSKA ČIAPKA - S BAMBULOU ALEBO BEZ NEJ?

Dámske zimné čiapky majú toľko variácií, že ich ani nie je možné všetky vymenovať. Nielenže sa vyrábajú zo širokej škály materiálov, ale môžu mať aj obrovské množstvo príslušenstva. Dámske klobúky s bambuľkami sú len jednou z variácií. Koniec koncov, existujú čiapky s vrkočmi, ako aj obyčajné čiapky, šité z bavlny, alebo tie pletené. Nech už si však vyberiete ktorúkoľvek možnosť, zvážte aj ostatné veci, ktoré máte na sebe. Pretože - napriek tomu, že sa zdá, že je to inak - čiapka funguje dokonale presne vtedy, keď ladí so zvyškom vášho šatníka.

ZLADIŤ KLOBÚK S INÝM OBLEČENÍM

Často sa rozhodneme kúpiť si klobúk impulzívne. Je však ťažké potom kúpiť zimnú dámsku bundu, ktorá by sa hodila k dúhovej čiapke s bambulou. Preto je dobré si nákup na chvíľu premyslieť. Alebo si vyberte pomerne univerzálnu farebnú dámsku bundu. Potom bude dokonca vhodné experimentovať s farbami uzáverov. V opačnom prípade je vhodné vybrať si čiapky, ktoré budú ladiť s našimi bundami. Druhou možnosťou je vybrať si čiapku vo farbe, ktorá sa hodí ku všetkému. Príkladom je nepochybne čierna, ale sivá, bledoružová a dokonca aj krémová by boli tiež vhodné.

DÁMSKE ZIMNÉ ČIAPKY V ESCOLA

V našej ponuke nájdete dámske zimné čiapky, ktoré môžete ľahko zladiť so zvyškom svojho oblečenia. V ponuke máme jednoduché čiapky a zimné čiapky s pletenými plédmi, ako aj dámske čiapky s bambuľkami. Ak si dopĺňate zimný šatník, poobzerajte sa aj po dámskych blúzkach, cardiganoch a dámskych nohaviciach. Ak hľadáte zimné topánky, pozrite si naše pracovné, snehové topánky a boty, ktoré sú ideálne na chladnejšie zimné mesiace.

Ktoré dámske klobúky sú momentálne mimoriadne módne?

Dámske klobúky na nadchádzajúcu sezónu majú nielen vyzerať štýlovo a mať módny dizajn, ale predovšetkým byť funkčné. V zime nám dámske čiapky poskytujú tepelný komfort a zároveň chránia naše vlasy pred snehom a inými zrážkami, mrazivým vetrom atď. Vedci a lekári označujú práve túto oblasť hlavy za najnáchylnejšiu na rýchlu stratu tepla a pocit veľkého chladu, ktorý sa prenáša do celého tela. Preto sa túto zimnú sezónu oplatí investovať do dámskych čiapok na tvár, ktoré budú použiteľné a veľmi trendy na štylizáciu.Dámska vlnená čiapka je jedným z návrhov na zimu, najčastejšie ju nájdete s prímesou akrylu a je veľmi teplá. Dámske vlnené klobúky sú nezriedka podšité príjemnou bavlnenou podšívkou. Oplatí sa staviť na dámske klobúky poľského výrobcu, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú vysokú úroveň estetických detailov.

Dámske ľahšie klobúky

Ak dávate prednosť niečomu ľahšiemu, existuje aj tenká čiapka pre ženy, ktorá je zvyčajne dvakrát preložená na čele a na prednej strane má zaujímavú aplikáciu alebo nášivku. Tieto typy čiapok sú skvelým doplnkom ležérneho oblečenia. Tenké bavlnené čiapky sa napríklad dokonale hodia k džínsovej bunde, bunde Ramones alebo jesennému bomberu.

Módne dámske klobúky na každé ročné obdobie kalendárneho roka - z čoho si môžeme vybrať?

Dámske čiapky sú dámske pokrývky hlavy, ktoré sa zvyčajne spájajú so zimným obdobím. V skutočnosti sa však môžu používať aj v iných ročných obdobiach. Najmä preto, že ponuka dámskych klobúkov je veľmi pestrá - od tenkých až po ľahké a vzdušné.

Dámske jarné klobúky alebo dámske letné klobúky

Tu sa osvedčia tenké bavlnené čiapky, ktoré sú veľmi priedušné a ideálne na akúkoľvek expedíciu. Tenké bavlnené klobúky sú ideálne napríklad na ochranu hlavy a vlasov pred nárazovým vetrom. Okrem toho budú fantastickým doplnkom stylingu. Odporúčame bavlnené čiapky so zaujímavou potlačou, napríklad: moro alebo vo výrazných neónových farbách.

Čo tak zvoliť elegantný klobúk?

Môžeme si vybrať aj elegantné dámske klobúky, t. j. také, v ktorých budeme vyzerať rafinovane, luxusne a očarujúco. Existujú čiapky s našitými perlami po celom obvode alebo čiapky so zlatými aplikáciami.Dámske čiapky s veľkou bambulou sú, samozrejme, stále módnym hitom.

Dámske farebné klobúky - skutočné farebné šialenstvo v pokrývkach hlavy

Dámske klobúky na tvár sú tie, ktoré krásne doplnia náš tón pleti, rám očí, farbu vlasov a zvolený štýl. Dámske klobúky si môžete vybrať v mnohých farbách a odtieňoch a zladiť ich s našou náladou a náladou výletu. V súčasnosti sú obzvlášť módne intenzívne a sýte farby, ako napríklad tmavomodrá, fuksiová, bordová, červená, fľaškovo zelená, oranžová alebo žltá. Môžete však zvoliť aj klasiku a vybrať si dámske klobúky v čiernej alebo bielej farbe, prípadne v módnych odtieňoch sivej a béžovej. Nebojte sa však farieb v klobúkoch, pretože vám dodajú elán, energiu a šmrnc.

pixel